AT080TN52 V.5

| Panel Model | AT080TN52 V.5 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN52 V.5 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 162×121.5 mm |
| Okvir | 183×141 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Odzivni čas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip svetilke | 3S6P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/10.4/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHIMEI INNOLUX AT080TN52 V.5.
CHIMEI INNOLUX AT080TN52 V.5 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT080TN52 V.5 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT080TN52 V.5 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT080TN52 V.5 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX AT080TN52 V.5 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT080TN52 V.5 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT080TN52 V.5 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT080TN52 V.5 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT080TN52 V.5"
- CHIMEI INNOLUX AT080TN52 V.5
- AT080TN52 V.5 podatkovni list
- Slika AT080TN52 V.5
- AT080TN52 V.5 cena
- AT080TN52 V.5 distributer

